17 852 00 36, 17 853 70 69, +48 511 638 822

Wycieczki

Współpracujemy ze znanymi Touroperatorami jako agent pośredniczący w sprzedaży imprez turystycznych.

Oferujemy:

 • wycieczki objazdowe
 • wczasy pobytowe
 • kolonie
 • obozy młodzieżowe`

Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Chile i Wyspa Wielkanocna

Znalezione obrazy dla zapytania Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Chile i Wyspa Wielkanocna

 

RIO DE JANEIRO - FOZ DO IGUAZU (WODOSPAD) - BUENOS AIRES - MONTEVIDEO - ESTANCIA LOS GAUCHOS - SANTIAGO DE CHILE - WYSPA WIELKANOCNA - PARK NARODOWY RAPA NUI

Dzień 1.

Wylot z Warszawy oraz przelot do Rio de Janeiro. Kolacja i śniadanie na pokładzie samolotu.

Dzień 2. Przylot do Rio de Janeiro.

Przylot do Rio de Janeiro. Powitanie przez lokalnego przewodnika i przejazd do hotelu przy plaży Copacabana. Całe popołudnie przeznaczone na odpoczynek na plaży. Wieczorem kolacja powitalna.

Dzień 3. Zwiedzanie Rio de Janeiro.

Po śniadaniu rozpoczniemy całodniową wycieczkę po Rio. Najpierw poznamy górę Corcovado, na której szczycie (710 m n.p.m.) umieszczona jest postać Chrystusa z rozłożonymi ramionami tworząc znak krzyża, nazywana Cristo Redentor (Chrystus Zbawiciel). Na szczyt wjedziemy kolejką szynową podziwiając wspaniałe widoki na całe miasto. W drodze na Pao de Acucar (Głowę Cukru - 396 m n.p.m.) zwiedzamy centrum RIO, czyli Cidade Maravilhosa (Cudowne Miasto), zobaczymy między innymi Katedrę Świętego Sebastiana - zbudowaną w kształcie stożka. Po krótkiej przerwie na kawę, wjedziemy słynną z filmów kolejką linową na Pao de Acucar (Głowę Cukru, 396 m n.p.m). Z wagonu kolejki roztacza się wspaniały widok na górę i miasto. Z samej zaś Głowy Cukru roztacza się 360-stopniowa panorama cudownego miasta z pięknymi plażami jak Copacabana, Leblon i Ipanema. Powrót do hotelu na nocleg. Opcjonalna kolacja i show w słynnej restauracji Plataforma, w której zobaczymy pokazy karnawałowych tańców.

Dzień 4. Rio - Foz do Iguazu.

Po śniadaniu przejazd na lokalne lotnisko i przelot do Iguazu Falls. Po dotarciu na miejsce, przejazd do hotelu w celu zakwaterowania oraz początek kilkugodzinnego zwiedzania wodospadów od strony brazylijskiej, z której to roztacza się wspaniały widok na spadające wodospady po stronie Argentyńskiej. Kolacja i nocleg w hotelu w pobliżu wodospadów.

Dzień 5. Iguazu - Buenos Aires.

Po śniadaniu przekroczymy granice Argentyny i rozpoczniemy wielogodzinne zwiedzanie wodospadów po stronie Argentyny. Trasa wycieczki prowadzi najpierw do niewielkiej stacji kolejowej, gdzie małym pociągiem dojedziemy do początku szlaku. Do przejścia mamy 1,5 km, aby dojść na skraj wodospadu do miejsca zwanego Garganta del Diabo (Diabelska Gardziel). Tutaj woda spada pionowo 90 metrów, tworząc niesamowite kotłowisko wody i pary. Prosto z wodospadów przejazd na lotnisko oraz przelot do Buenos Aires. Przejazd do hotelu w centrum miasta.

Dzień 6. Zwiedzanie Buenos Aires.

Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Argentyny. Zobaczymy centrum miasta z pałacem prezydenckim, parlamentem i katedrą oraz odwiedzimy ogromny cmentarz - La Recoletta, gdzie znajduje się grób Evity Peron. Po południu czas wolny. Wieczorem, opcjonalna kolacja w restauracji „La Ventana”, gdzie zobaczymy „Tango show”. Około północy, powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 7. Buenos Aires - Montevideo - Buenos Aires.

Po śniadaniu całodzienny wypad do Montevideo, który rozpoczniemy ponad 2-godzinnym rejsem promem przez zatokę Rio de La Plata ze stolicy Argentyny do stolicy Urugwaju. Zwiedzimy najciekawsze miejsca tego pięknego kolonialnego miasta zaczynając do Cerro de Montevideo, a kończąc na Placu Niepodległości, przy którym stoi Katedra pod wezwaniem N.M.P. Po lunchu w lokalnej restauracji, odpoczynek na słynnej plaży Pocitos. Po odpoczynku rejs powrotny do Buenos Aires. Nocleg w naszym hotelu.

Dzień 8. Estancia Los Gauchos.

Po śniadaniu rozpoczniemy całodniowy wyjazd w kierunku posiadłości Estancia Los Gauchos, znajdującej się w sercu Pampy na południe od stolicy. Poznamy życie miejscowych kowbojów, zwanych Gauchos. Spróbujemy naszych sił w jeżdżeniu na koniach i w powożeniu furmankami i bryczkami. Na lunch będziemy kosztować różnego rodzaju mięsiwa przygotowanego na barbecue. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 9. Buenos Aires - Santiago de Chile.

Po śniadaniu przejazd na lotnisko oraz przelot do Santiago de Chile. Na miejscu spotkanie z lokalnym przewodnikiem oraz przejazd do hotelu w centrum miasta.

Dzień 10. Zwiedzanie Santiago de Chile.

Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie stolicy rozpoczniemy od panoramicznego przejazdu przez miasto na dominujące nad miastem wzgórze St. Lucia, z którego rozpościera się wspaniały widok na całe miasto. Następnie pojedziemy do centrum miasta. Odwiedzimy jego historyczną część z katedrą, pałacem prezydenckim i starym kongresem. Wieczorem opcjonalna kolacja w restauracji folklorystycznej. Nocleg w naszym hotelu.

Dzień 11. Santiago de Chile - Wyspa Wielkanocna.

Po śniadaniu przelot na Wyspę Wielkanocną. Powitanie przez lokalnego przewodnika i krótki przejazd do hotelu w centrum Hanga Roa - stolicy Rapa Nui. Po południu pierwsza część zwiedzania parku Rapa Nui.

Dzień 12. Zwiedzanie Parku Narodowego Rapa Nui.

Śniadanie, cały dzień przeznaczony na kompleksowe zwiedzanie wyspy Rapa Nui. Od krateru wulkanu Rano Raraku, na którego zboczu znajduje się 70 posągów Moai. Szlak poprowadzi nas przez plażę Anakena (gdzie zjemy lunch w formie pikniku), obok najwyższego posągu na wyspie, poprzez jaskinie Caverna de los Ventanas do Ahu Akivi, miejsca, gdzie posągi ustawione są twarzami do morza. Wieczorem opcjonalna kolacja z występem zespołów tanecznych ludu Rapa Nui.

Dzień 13. Zwiedzanie Parku Narodowego Rapa Nui.

Śniadanie.Cały dzień przeznaczony na kompleksowe zwiedzanie wyspy Rapa Nui. Wieczorem kolacja pożegnalna w lokalnej restauracji.

Dzień 14. Wyspa Wielkanocna - Santiago de Chile - Wylot do Polski.

Rano, po śniadaniu ostatnia część zwiedzania wyspy. W południe przejazd na lotnisko oraz przelot do Santiago de Chile. Przejście na terminal międzynarodowy i wylot do Warszawy.

Dzień 15.

Przylot do Warszawy.

 

Touroperator  zastrzega możliwość zmiany kolejności zwiedzania. Przeloty uczestników wyjazdów grupowych mogą być realizowane różnymi połączeniami lotniczymi. Pilot spotyka się z grupą w kraju rozpoczęcia imprezy. Liczba miejsc w ofercie ograniczona.

 

Cena zawiera

 • Przelot Warszawa - Rio de Janeiro; Santiago de Chile - Warszawa
 • Opłaty lotniskowe
 • Ubezpieczenie KL, NNW
 • Noclegi w hotelach 3* i  3+*
 • Wyżywienie zgodnie z programem
 • Prywatny transport 
 • Realizacja wyprawy wg ułożonego programu
 • Serwis wykwalifikowanego polskiego pilota

Cena nie zawiera

 • Usług niewymienionych w programie
 • Obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 320 USD  na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego, albo do tańszej opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana
 • Kosztów wycieczek fakultatywnych (płatne na miejscu):
  - Kolacja i samba & karnawał show w słynnej restauracji Plataforma w Rio (ok. 100-130 USD/os.)
  - Kolacja i tango show w restauracji La Ventana w Buenos Aires (120 USD/os.)
  - Kolacja z Folk Show w restauracji Bali Hai w Santiago de Chile (80 USD/os.)
  - Kolacja z tradycyjnym występem zespołu tanecznego ludu Rapa Nui mieszkającego na Wyspie Wielkanocnej (ok. 100 USD/os.)
wstecz
Newsletter
Facebook