Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

17 853 70 69, +48 511 638 822

Karta Planeta Młodych = ubezpieczenie + zniżki + nagrody!

Jeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na uczelni, w szkole czy w pracy, ubezpieczeniem podczas letnich i zimowych wyjazdów turystycznych, ubezpieczeniem podczas wyjazdów zagranicznych do pracy czy na naukę, zrobieniem zakupów w różnych sklepach, wyjściem do kina czy na basen - Karta Planeta Młodych wydaje się idealnym rozwiązaniem ! Dla wszystkich w wieku 5-39 lata Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie Całoroczne ubezpieczenie KL ('turystyczne') na całym świecie Zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce Konkursy sms z atrakcyjnymi nagrodami Karta ważna jest 365 dni

Karta Planeta Młodych to tanie ubezpieczenie !

  1. Całoroczne ubezpieczenie NNW na uczelni, w szkole, w pracy i we wszystkich zakątkach świata. Nie musisz ubezpieczać się dodatkowo!
  2. Całoroczne ubezpieczenie NNW podczas wyczynowego uprawiania sportów. Jesteś ubezpieczony podczas treningów, zawodów sportowych na całym świecie.
  3. Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie podczas podróży. Nie musisz ubezpieczać się dodatkowo na wakacyjne wojaże.
  4. Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie podczas narciarskich i snowboardowych szaleństw. Nie musisz ubezpieczać się dodatkowo, gdy wyjeżdżasz w Alpy czy do Zakopanego.
  5. Całoroczne ubezpieczenie na całym świecie podczas wyjazdów edukacyjnych czy do legalnej pracy! Jadąc zagranicę np. na programy work&travel, au-pair, stypendia, praktyki, staże naukowe czy też do jakiejkolwiek legalnej pracy jesteś już wystarczająco ubezpieczony! Szczegóły dot. ubezpieczenia.

Karta Planeta Młodych to atrakcyjne zniżki !

Dzięki Karcie Planeta Młodych możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek w całej Polsce. Mniej zapłacisz za jedzenie w wielu restauracjach (np. Pizza Hut aż 15 %) czy barach. Taniej będziesz się bawił i wypoczywał w klubach, dyskotekach, kinach, fitnessach, siłowniach czy na basenach. Mniej wydasz na naukę języków obcych w szkołach językowych w Polsce i zagranicą. Będziesz miał zniżkę także na kursy prawa jazdy. Z kartą taniej zrobisz zakupu ubrań, sprzętu sportowego, komputerów, instrumentów muzycznych i książek. Wszystkie takie punkty opatrzone są naklejkami honorujemy Kartę Planeta Młodych. Ciągle powiększający się szczegółowy wykaz punktów honorujących Twoją kartę dostępny jest na podstronie 'zniżki'. Szczegóły dot. ubezpieczenia.

Karta Planeta Młodych to konkursy sms z cennymi nagrodami !

Wyślij sms-a o treści "KARTA.numer Twojej karty" na numer 7168 (koszt 1,22 zł) i wygrywaj atrakcyjne nagrody przez cały rok. Losowania odbywają się kilka razy w miesiącu. Każdy sms zwiększa Twoją szansę na wygranie m.in.: biletów na koncerty, biletów do kin, karnetów na festiwale, karnetów na basen, karnetów na kręgle, karnetów na siłownie, karnetów do fitness klubów, darmowego wyjazdu do USA na Work&Travel, darmowych weekendów w górach i nad morzem, oraz co miesiąc: 40 zaproszeń do Pizza Hut, 3 odtwarzacze mp3 Trak, zegarek TIMEX i plecak Bergson. Szczegóły dot. konkursów. 

Więcej informacji mogą państwo znaleźć na stronie internetowej www.planetamlodych.pl 

wstecz
Newsletter
Facebook