Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

17 853 70 69, +48 511 638 822

Ubezpieczenia turystyczne - spokojny i bezpieczny wyjazd z naszymi ubezpieczeniami

 

Podróże zagraniczne - Travel Czy potrzebujesz ubezpieczenia na czas podróży lub pobytu na wyjeździe zagranicznym w celach turystycznych, prywatnych, edukacyjnych lub do pracy, gdzie będziesz podróżował sam lub z rodziną? Jeżeli tak, to ten produkt jest dla Ciebie.
Podróże zagraniczne z uprawianiem sportów - Travel Sport Czy potrzebujesz ubezpieczenia na czas podróży zagranicznej w celach turystycznych, gdzie będziesz uprawiał sporty, czy to amatorskie czy też sporty wysokiego ryzyka, wyczynowe lub ekstremalne? Jeżeli tak, to ten produkt jest dla Ciebie.
Podróże zagraniczne z uprawianiem sportów zimowych - Travel Ski Czy potrzebujesz ubezpieczenia na czas podróży zagranicznej w celach turystycznych, gdzie będziesz uprawiał sporty zimowe? Nie ważne czy jesteś amatorem czy jeździsz wyczynowo - ten produkt jest dla Ciebie.
Podróże zagraniczne służbowe - Business Travel Czy potrzebujesz ubezpieczenia na czas zagranicznej podróży biznesowej? A może wysyłasz pracowników do pracy za granicę i chcesz ich ubezpieczyć? Jeżeli tak, to ten produkt jest dla Ciebie.
Podróże po Polsce - Travel Polska NNW Czy potrzebujesz ubezpieczenia na czas swojej podróży po Polsce? Czy chcesz się ubezpieczyć przed konsekwencjami zdarzeń powodujących uszkodzenia ciała, rozstrój zdrowia lub śmierć, które zaistniały na terytorium RP a także poza jej granicami? Jeżeli tak, to ten produkt jest dla Ciebie.
Koszty Rezygnacji - KR Czy potrzebujesz ubezpieczenia kosztów rezygnacji ze swojej podróży - czy to wyjazdu wypoczynkowego, biletu lub hotelu? Chcesz się ubezpieczyć od kosztów przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych? Jeżeli tak, to ten produkt jest dla Ciebie.
Newsletter
Facebook