Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

17 853 70 69, +48 511 638 822

Euro<26 CLASSIC

Masz 5 - 30 lat? Lubisz aktywny styl życia i podróże? Euro<26 Classic jest dla właśnie dla Ciebie!

 • Karta dla każdego od 5 do 30 lat (nie musisz być studentem)
 • ubezpieczenie przez cały rok!
 • 5.500 zniżek w Polsce
 • ponad 100 tysięcy zniżek w Europie

Dla każdego od 5 do 30 lat

Wersja CLASSIC, to podstawowy wariant Karty Euro<26, przeznaczony dla każdego od 5 do 30 lat. Nie musisz być uczniem ani studentem żeby mieć Kartę Euro<26! Jeżeli skończyłeś już szkołę lub studia, albo masz chwilową przerwę w nauce, to Euro<26 CLASSIC jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy że masz 5 - 30 lat.

Zniżki - z Kartą oszczędzasz!

Karta w wersji CLASSIC, tak jak inne Karty Euro<26, daje ci dostęp do największej europejskiej sieci zniżek młodzieżowych - korzystasz z ponad 100.000 zniżek w Europie i 5.500 w Polsce. Dzięki zniżkom taniej podróżujesz po świecie i w Polsce, taniej kupujesz markowe ciuchy i profesjonalny sprzęt sportowy albo bawisz się ze znajomymi w ulubionym klubie - Karta zwraca się bardzo szybko! Skorzystaj z naszej >> wyszukiwarki zniżek i oszczędzaj!

Ubezpieczenie w Karcie

Karta w wersji CLASSIC zawiera ubezpieczenie (>> polisa WORLD, >> polisa SPORT), które działa przez okrągły rok od daty wystawienia Karty. Ubezpieczenie zapewnia pokrycie kosztów leczenia za granicą (KL) do wysokości 60.000 Euro, odszkodowanie z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do wysokości 20.000 zł. i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) do 50.000 Euro. Polisa SPORT dodatkowo daje Ci możliwość uprawiania sportów ekstremalnych i sportów wysokiego ryzyka. Masz Kartę - jesteś ubezpieczony - swobodnie podróżujesz po świecie, podejmujesz legalną pracę za granicą, uprawiasz sport i planujesz wyprawy turystyczne. Pełna swoboda - maximum bezpieczeństwa!

Na skróty

 • koszt: z polisą WORLD 65 zł, z polisą SPORT 85 zł (lub 25 zł bez ubezpieczenia*)
 • ubezpieczenie: dwie polisy do wyboru: WORLD, SPORT
 • zniżki: 5.500 w Polsce, 100.000 w Europie
 • okres ważności: 365 dni od daty wystawienia


Więcej informacji mogą państwo znaleźć na stronie internetowej www.euro26.pl 

Euro<26 STUDENT

Uczysz się? Studiujesz? Masz 5 - 30 lat i lubisz aktywnie spędzać czas? Z Euro<26 Student rozwiniesz skrzydła!

 • Karta Euro<26 dla uczniów i studentów od 7 do 30 lat (wszystkie szkoły, każdy tryb nauki)
 • ubezpieczenie w 3 wariantach (zastępuje ubezpieczenie oferowane w szkole i na uczelni!)
 • 100.000 zniżek w Europie
 • 5.500 zniżek w Polsce
 • funkcja "Student ID"

Zniżki - sposób na duże oszczędności

Euro<26 STUDENT, tak jak wszystkie Karty Euro<26, daje ci dostęp do największej sieci zniżek młodzieżowych. Korzystasz z ponad 100.000 ofert w Europie i 5.500 w Polsce. Zniżki masz tam gdzie ich potrzebujesz - bilety lotnicze, programy "Work & Travel", hotele, schroniska, restauracje, bary, szkoły językowe, podręczniki, markowe ciuchy, profesjonalny sprzęt sportowy, wejściówki do kin, muzeów, dyskotek i klubów muzycznych - wszystko taniej! Skorzystaj z >> wyszukiwarki zniżek i oszczędzaj!

Ubezpieczenie - trzy polisy do wyboru

Z Kartą Euro<26 STUDENT masz ubezpieczenie na cały rok w trzech wariantach do wyboru - wybierz wariant dla siebie!

Euro<26 STUDENT z polisą WORLD - w sam raz dla obieżyświatów. Karta zawiera ubezpieczenie, które działa przez cały rok w Polsce i za granicą. Idealna gdy wyjeżdżasz na wakacje, do pracy, w celach edukacyjnych lub amatorsko / rekreacyjnie uprawiasz sporty (także narty i snowboard).

Euro<26 STUDENT z polisą SPORT - dla eXtremalnie aktywnych. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok. Polisa obejmuje dodatkowo wyczynowe uprawianie sportów i sporty wysokiego ryzyka.

Euro<26 STUDENT z polisą POLSKA - ekonomiczne rozwiązanie. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok, wyłącznie na terenie Polski. Najlepsza, gdy nie wyjeżdżasz za granicę.

Ubezpieczenie w szkole i na uczelni

Wyrabiasz Kartę - jesteś ubezpieczony, nie płacisz drugi raz za ubezpieczenie w trakcie roku szkolnego i semestru.

Ubezpieczenie zawarte w Karcie Euro<26 STUDENT z powodzeniem zastępuje typowe polisy oferowane Ci w szkolnym sekretariacie, lub w dziekanacie Twojej uczelni.

Mając odpowiednią polisę w Karcie Euro<26 STUDENT spokojnie planujesz wyjazdy edukacyjne, zagraniczne wymiany uczniowskie / studenckie i wakacyjny wypoczynek!

"Student ID"

Dokądkolwiek jedziesz, Karta Euro<26 STUDENT dzięki funkcji "STUDENT ID" pomoże Ci potwierdzić Twój status ucznia lub studenta. Dzięki temu, na całym świecie możesz korzystać z dodatkowych zniżek i specjalnych ofert dostępnych wyłącznie dla osób uczących się!

Przykład: W Hiszpanii trafiasz do muzeum, w którym nie ma akurat zniżki na Euro<26. Okazuje się jednak, że wstęp jest darmowy dla wszystkich uczniów i studentów. Pokazujesz swoją Euro<26 STUDENT i wchodzisz za darmo! (choć bywa i tak, że z bileterem trudniej dogadać się niż ze ścianą - niestety czynnik ludzki też ma tu czasem pewne znaczenie). 

Na skróty

 • koszt: z polisą WORLD 65 zł, z polisą SPORT 85 zł, z polisą Polska 45 zł, (bez polisy 25 zł)
 • ubezpieczenie: trzy polisy do wyboru: WORLD, SPORT, POLSKA
 • zniżki: 5.500 w Polsce, 100.000 w Europie
 • okres ważności: 365 dni od daty wystawienia


Więcej informacji mogą państwo znaleźć na stronie internetowej www.euro26.pl 

wstecz
Newsletter
Facebook